Зустріч голови райдержадміністрації з жителями села Увин

Відповідно до складеного графіку та з метою надання допомоги  у вирішенні проблемних питань мешканців населених пунктів району голова районної державної адміністрації Тарас Калита щотижнево проводить зустрічі із жителями громад. Так, у середу, 4 липня, очільник району спільно з головою районної ради Марією Климочко провели таку зустріч у селі Увин.

Повідомляє сайт РАДЕХІВ СЬОГОДНІ.

У ході зустрічі голова райдержадміністрації розповів про основні досягнення у галузях економіки району та про те, що планується зробити у цьому році. Під час спілкування до голови райдержадміністрації звернулися громадяни стосовно вирішення питань щодо збільшення відсотку орендної плати за користування паями; про компенсацію коштів за економію субсидій; підвозу дітей до школи; ремонту доріг комунальної власності; виплати дотації на утримання корів; забезпечення заїзду автобусного  маршруту Львів-Адамівка в населений пункт та ін.

На усі порушені питання жителі села отримали вичерпну інформацію та роз’яснення керівників територіальних органів виконавчої влади.